Human Resources Poland ( Hr.pl ) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego Klienta z branży automatyki przemysłowej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Robotyk (programowanie online)
Lublin

Obowiązki
Miejsce pracy: Zamość

Opis stanowiska:
·        Programowanie i optymalizacja stanowisk robotów przemysłowych Fanuc (online).
·        Czynny udział w automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych.
·        Prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u Klienta.
·        Aktywne uczestnictwo w procesie planowania i realizacji projektów.
·        Współpraca i kontakt z dostawcami robotyki, innego sprzętu produkcyjnego i oprogramowania.

Wymagania
·        Doświadczenie na podobnym stanowisku.
·        Wykształcenie techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechanika, Mechatronika, Mechanika, Budowa Maszyn lub pokrewne).
·        Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych Fanuc i/lub PLC Siemens Simatic.
·        Znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę dokumentacji technicznej.
·        Prawo jazdy kategorii B.
·        Kreatywność, sumienność i dokładność.
Mile widziane:
·        Umiejętność programowania sterowników PLC, HMI, SCADA.

·        Umiejętność obsługi: Solid Works, Solid Edge, TIA Portal, Roboguide.

Firma oferuje
·        Udział we wdrażaniu innowacyjnych technologii.
·        Pracę w zgranym zespole specjalistów.
·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji podczas szkoleń.
·        Stabilne zatrudnienie.
·        Pakiet ubezpieczeniowy.
·        Atrakcyjne zarobki.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lublin

JOBS.PL S.A.