Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Produkcji

Obowiązki

Zakres zadań:

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla pracowników produkcyjnych
  • Analizowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Zapewnienie wsparcia technicznego i merytorycznego dla pracowników produkcyjnych
  • Opracowywanie kosztorysu

Wymagania

Profil Kandydata:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku elektronika, elektryka i pochodne
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę adekwatną do doświadczenia i kompetencji
  • Premie i dodatki motywacyjne
  • Dodatkowe szkolenia i kursy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w profesjonalnym, dynamicznym środowisku