Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Produkcji

Obowiązki

Bieżące zadania:

  • Praca nad optymalizacją procesów produkcyjnych
  • Wdrażanie nowych technologii
  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji
  • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych

Wymagania

Wymagania stanowiskowe:

  • Tytuł inżyniera
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na tym stanowisku
  • Znajomość metodologii Lean i pochodnych
  • Umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy

Kandydatom oferujemy pozytywną atmosferę pracy, przygotowanie do pracy na stanowisku, atrakcyjną stawkę i system premiowy. Istnieje możliwość awansu dla najlepszych pracowników.