Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Oprogramowania

Obowiązki

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ

  • Doborem urządzeń i kompletacją instalacji z pompami ciepła, fotowaltaiką, rekuperacją, kolektorami słonecznymi oraz kotłami kondensacyjnymi
  • Przygotowaniem schematów hydraulicznych i symulacji pracy instalacji
  • Wsparciem technicznym dla projektantów, instalatorów i przedstawicieli regionalnych w zakresie przygotowywanych ofert i rozwiązań technicznych
  • Wizytami eksperckimi na kluczowych inwestycjach w ramach wsparcia wykonawcy, projektanta i inwestora
  • Rozwojem oprogramowania pomocniczego

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY

  • Wykształcenia wyższego technicznego – mile widziani studenci ostatnich lat studiów
  • Umiejętności projektowania instalacji sanitarnych (kotłownie, wentylacja) lub/i fotowoltaicznych
  • Obsługi CAD oraz programów branżowych
  • Znajomości branży i zagadnień związanych z obsługą i eksploatacją urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i OZE
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy
  • Łatwości w zapamiętywaniu nowych danych
  • Komunikatywności

Oferujemy

CO OFERUJEMY

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w renomowanej i stabilnej firmie

  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach międzynarodowych

  • Elastyczne podejście do czasu pracy

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport oraz możliwość korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych.