Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Inżynier budowy instalacji PV

ikona Dodano: 12.04.2022

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z kierownictwem projektu i budowy
  • Terminowa i jakościowa realizacja robót budowlanych, zgodnie z dokumentacją techniczną (specyfikacją techniczną, projektem budowlanym), budżetem i harmonogramem,
  • Analiza dokumentacji technicznej,
  • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji budowy,
  • Raportowanie postępów określonych robót do kadry kierowniczej,
  • Współpraca z inwestorami, projektantami, firmami podwykonawczymi i innymi zespołami technicznymi przy realizacji zadań
  • Uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowych robót budowlanych (z inwestorem/zamawiającym /zakładami energetycznymi /podwykonawcami)
  • Bieżące raportowanie przebiegu i zaawansowania prac projektu.
  • Udział w przeprowadzaniu procesu energetyzacji oraz odbiorów przez PINB.
  • Udział w konsultacjach technicznych na etapie realizacji inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika lub pokrewne
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość tematyki instalacji fotowoltaicznych lub gotowość do nauki
  • Prawo jazdy kat. B. i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Posiadanie uprawnień SEP E+D do 20kV, certyfikatu UDT z PV będzie dodatkowym atutem. – nie jest wymagane.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie specyfikacji technicznych
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze
  • Zorientowanie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Pracę w najszybciej rozwijającej się branży na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat bądź kontrakt b2b
  • Możliwość uzyskania praktyki wymaganej do zdania egzaminu na Uprawnienia Budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy

Benefity

  • Motywujące KONKURSY handlowe i programy integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • ryczałt na paliwo

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Quanta Energy S.A. jest częścią Grupy R.Power która jest liderem w branży PV w Polsce z 20% udziałem w rynku fotowoltaiki użytkowej i rosnącą obecnością na innych rynkach europejskich (m.in. Włochy, Portugalia, Hiszpania i Niemcy).

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz innowacyjne rozwiązania techniczne dla sektora przemysłowego i handlowego.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm oparte na funduszach własnych. Nasz zespół projektowo-montażowy posiada specjalistyczną wiedzę oraz długoletnie doświadczenie branżowe dzięki czemu oferujemy naszym Klientom pełną realizację projektów PV: od audytu energetycznego oraz analizy technicznej i prawnej, poprzez proces pozwoleniowy, po sfinansowanie inwestycji i jej realizację.

Klauzula informacyjna więcej
Inżynier budowy instalacji PV
ikonaWarszawa
Quanta Energy S.A.