Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier automatyk

Obowiązki

Główny zakres obowiązków:

  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i systemów automatyki
  • eksploatacja i konserwacja urządzeń, instalacji automatyki i urządzeń pomiarowych oraz monitoringu
  • eksploatacja i konserwacja urządzeń do pomiarów on-line
  • wykonywanie prac eksploatacyjnych nadrzędnych układów sterowania, procesowych przyrządów pomiarowych
  • diagnostyka awarii w obszarze monitorowania i automatyki oraz zabezpieczanie miejsca awarii

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego technicznego
  • minimum roku doświadczenia zawodowego
  • świadectwa kwalifikacyjnego gr I E do 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu
  • umiejętności obsługi komputera oraz podstawowych pakietów Office
  • dobrej zanjomości języka angieslkiego

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie