Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z działem przygotowującym oferty, w zakresie wycen rozwiązań automatyki w oparciu o specyfikacje klienta
  • realizacja projektów automatyki: programowanie i uruchomienia maszyn, w siedzibie firmy oraz u klientów (praca przede wszystkim w siedzibie firmy, wyjazdy na uruchomienia i serwis maszyn stanowią zazwyczaj do 20% czasu pracy, przeważnie od poniedziałku do piątku)
  • programowanie PLC i HMI
  • projektowanie układów elektrycznych i automatyki
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej projektów: analizy ryzyka dokumentacji elektrycznej, instrukcji obsługi
  • wsparcie techniczne innych działów firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowani absolwenci kierunków: automatyka, robotyka lub pokrewne
  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • umiejętność programowania PLC (głównie Siemens S7-1200, S7-1500)
  • umiejętność tworzenia wizualizacji HMI
  • doświadczenie w projektowaniu i rysowaniu schematów elektrycznych w oprogramowaniu EPLAN
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • otwartość na nowe technologie, kreatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doświadczenie w zakresie programowania robotów przemysłowych i współpracujących
  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • praca przede wszystkim w siedzibie firmy, wyjazdy na uruchomienia i serwis maszyn stanowią zazwyczaj do 20% czasu pracy (przeważnie od poniedziałku do piątku)
  • benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna i karta Multisport
  • samodzielne stanowisko, dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie, rozwijającej się firmie
  • kontakt z nowoczesną techniką
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1