Oferta opublikowana02.02.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Branżafizyczna

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit wpisana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 396, działająca na rynku polskim od 2001 roku, poszukuje:

Osób do pomocy w przeprowadzeniu inwentaryzacji w supermarkecie
dnia 14 luty 2024 w godzinach nocnych

Zakres obowiązków:
• Liczenie towaru
• Raportowanie ilości towaru
• Praca ze skanerem

Wymagania:
• Ukończone 18lat

• Chęć do pracy i dyspozycyjność w wyznaczonym terminie w godzinach nocnych
• Status ucznia/studenta mile widziany

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa),
• Wynagrodzenie wypłacane 7 dni po zakończonym zleceniu.
• Wynagrodzenie 30 zł brutto/h
• Bezpłatne szkolenia,
• Profesjonalną opiekę koordynatora,
• Obsługę administracyjną on-line (bez konieczności wychodzenia z domu możesz załatwić formalności poprzez konto pracownika.

 • Strefę licytacji z atrakcyjnymi nagrodami dla pracowników

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego  lub o kontakt telefoniczny pod numerem 725777885

Administratorem danych jest Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email poczta[at]workprofit.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.workprofit.pl, telefonicznie pod numerem 33 816 64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Pełną treść Klauzuli znajdzie Pan/Pani pod adresem: https://www.workprofit.pl/klauzula-informacyjna.html