Influence Marketing Specialist

Kraków
Oferta opublikowana16.02.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zawodnikami Olimp Team w Polsce i zagranicą w zakresie promocji Marki.
  • Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi influencerami (negocjowanie warunków i podpisywanie umów)
  • Współpraca z klubami i związkami sportowymi w Polsce i Zagranicą w zakresie promocji Marki Olimp
  • Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi Klubami (negocjowanie warunków, podpisywanie umów)
  • Planowanie, organizowanie i realizacja skutecznych kampanii marketingowych opartych na wizerunku Ambasadorów, monitorowanie ich postępów i ocena wyników.
  • Analiza danych i wskaźników efektywności kampanii z udziałem Ambasadorów i Klubów Sportowych, w celu identyfikacji obszarów do optymalizacji i osiągnięcia lepszych rezultatów.
  • Udział w Sesjach Foto/Video i Targach na terenie Polski i zagranicą
  • Bardzo bliska kooperacja z działami E-commerce, Marketingu Polska i Eksport, w celu utrzymania spójności komunikacji.
  • Współpraca z zespołem kreatywnym i innymi działami w firmie.
  • Ścisła kontrola budżetu związanego z kampaniami influencerów i raportowanie.
  • Rozliczanie kosztów w systemie ERP wynikających ze współpracy z Ambasadorami, a także z obsługą eventów oraz innych aktywności marketingowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z marketingiem influencerów w sporcie.
  • Doskonała znajomość rynku influencerów, twórców online, trendów, platform społecznościowych (w szczególności Instagram, TikTok i YouTube) i narzędzi analitycznych związanych z marketingiem w social mediach.
  • Silne umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, umożliwiające budowanie trwałych relacji
  • Doświadczenie w analitycznym interpretowaniu danych, umożliwiające ocenę skuteczności kampanii i podejmowanie odpowiednich działań korygujących.
  • Kreatywność i umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów na kampanie, które wyróżnią naszą markę.
  • Umiejętność zarządzania projektami, organizacji pracy i pracy w zespole.
  • Asertywność
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie marketingu, zarządzania biznesem lub pokrewnych obszarów będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość rynku suplementów diety i odżywek kategorii sport
  • Doświadczenie we współpracy z Influencerami, Agencjami Influence Marketingu, Klubami i Związkami Sportowymi.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
  • Możliwość samodzielnego realizowania zadań
  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi Sport
  • Kartę lunchową
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość rozwoju i awansu

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna

Dodatkowe informacje

Poszukujemy doświadczonego i ambitnego Specjalistę ds. Influence Marketingu, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie i skuteczne zarządzanie Olimp Team i współpracą z Klubami Sportowymi. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z influencerami, sportowcami i drużynami sportowymi, to ta praca jest dla Ciebie!

Jeśli jesteś ambitnym profesjonalistą, który chce się rozwijać, z pasją do marketingu ambasadorów i gotów podjąć wyzwanie, dołącz do naszego zespołu i wpływaj na wspólny sukces!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1