Import Manager
Piaseczno

Obowiązki

  • Wybór i kwalifikacja dostawców
  • Kontakt z zagranicznymi kontrahentami
  • Negocjowanie umów
  • Koordynowanie importu towaru
  • Kontrola zamówień pod kątem terminowości dostaw
  • Organizowanie transportu, współpraca z przewoźnikami
  • Współpraca z działem graficznym

Wymagania

  • Doświadczenie w branży kosmetycznej min. 2 lata
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dynamika
  • Efektywność
  • Inicjatywa, komunikatywność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami
  • Znajomość procedur importowych i spedycyjnych w handlu międzynarodowym

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Estetica Group z siedzibą w Piasecznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Piaseczno

Estetica Group