Estetica Group

Piaseczno

Opinie o Estetica Group

anonymous

Jak dla mnie właścicielka mało profesjonalna, specyficzne poczucie humoru, które stawia człowieka na równe nogi, co sprawia, że zastanawiasz się co tu właściwie robisz.

Nikita
@AAAAA 12.11.2017 12:09
Skąd wiesz, że brednie skoro byłaś jedynie na rozmowie? Jeśli w ciągu roku co miesiąc czy dwa ukazują się te same ogłoszenia to...

Jola
@Nikita 13.11.2017 11:51
Wypowiadasz się jakby conajmniej mordowali tam ludzi .... Ty się lepiej zastanów, czy nie ma innej przyczyny niż rotacja ......

Witamy Kierownictwo na forum:) Pozdrawiamy NIKITE. Byłam na rozmowie szkoda czasu. Biuro jak mieszkanie w bloku. Dojazd jak nie jesteś z Piaseczna to mordenga. Produkty sciagane z chin i korei. Wymagana ogromne a oferowane wynagrodzenie załosne. Najlepiej jakbyś pracowała dla przyjemności. Dla zdesperowanych .

Karolina

@Nikita z Twojego wcześniejszego wpisu wynika, że jesteś zadowolona z przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Czy dostałaś zatrudniona na wybranym przez siebie stanowisku? Jeżeli tak, to pozostali użytkownicy na pewno chętnie usłyszą o wszystkich Twoich spostrzeżeniach na temat pracy w Estetica Group.

Bela

Rozmowa rekrutacyjna wydawała się bardzo rzeczowa i profesjonalna, ale to tylko przykrywka. Panie są wyspecjalizowane w temacie, ponieważ poziom rotacji jest ogromny. Osoby z własnym zdaniem nie mile widziane.

Japi

To ogłoszenie ukazuje się dość regularnie, jak z resztą kilka innych. Coś musi być na rzeczy.

Karolina

@Nela,rozumiem, że tylko z tego powodu nie podjęłaś pracy? Skoro nie zapewniają dowozu do miejsca pracy, a aplikowałaś jako Przedstawiciel Handlowy to auta służbowego nie dostajesz? By móc nawet nim dojeżdżać?

Nela
@Karolina 11.08.2017 09:28

Karolina, nie PRZEDSTAWICIELA S SPECJALISTY DS DOKUMENTACJI WDROŻENIOWEJ , przeczytaj uważnie

Znawca
@Nela 17.08.2017 19:43

Znowu szukają pracownika do działu dokumnetacji tym razem Safety Assessor - Specjalista ds. Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyków musza mieć straszny bałagan w papierach jak po miesiącu odchodzi pracownik

Wiki

Aplikowałam na Specjalista ds. dokumentacji wdrożeniowej oraz szkoleń. Niestety nawet nie otrzymałam informacji zwrotnej. W ogłoszeniu fajnie to brzmi. Na rozmowie okazuje się, że jest to praca dla szkoleniowca, handlowca plus w wolnych chwilach przygotowujesz dokumentację dla produktów które są importowane z korei i chin. Rozliczana jesteś ze szkoleń podobnie jak handlowiec. Dziwne połączenie. Ogłoszenie pojawia się w miarę regularnie więc pewnie spora rotacja na tym stanowisku.

Nela
@Wiki 02.05.2017 13:27

Ja też aplikowałam na to stanowisko i nie dogadaliśmy się tylko i wyłącznie przez to, że dostałam lepszą ofertę pracy w mojej miejscowości i nie musiałam się przeprowadzać. Pierwsze słyszę o funkcji handlowca. Na rozmowie oczywiście była mowa o szkoleniach dla handlowców, ale nie byciem handlowcem. Tu chyba trochę czarujesz... Ogólnie rozmowa i warunki ok. Co do rotowania, nie oszukujmy się, ale Biotechnologia to nie jest popularny portal Pozdrawiam i więcej uśmiechu !

gość

Kiedyś umowy były na początku na czas próbny, potem bezterminowe, teraz nie wiem. Zależy do jakiego działu masz trafić, tzn. czy będziesz mieć duży kontakt z właścicielką czy mniejszy wówczas albo gorzej albo lepiej będzie się pracować. Plusy - pensja na czas a to jest chyba ostatnio najważniejsze. Ludzie też są spoko.

nikita

no właśnie jak z umowami tam jest? bo nie wiem czy warto wysyłać Cv i tracić czas na spotkanie, proszę o info

A.

Jak zmieni się Właściciel... kto wie :)))))

karka

słaba firma ( usunięte przez administratora ) nie polecam!!

kleks

To ja też się podzielę swoimi wrażeniami- firma fantastyczna, spełnienie zawodowych marzeń, mega zarobki, perspektywa rozwoju :)) Kto pracował to się uśmiał :) ( usunięte przez administratora ) Każdy po miesiącu szuka nowej pracy...

piciu piciu

Bóg jest tylko jeden halo!! pogratulować takiego szefa

gość

Wszędzie jest lepiej, gdzie nas nie ma ! większość opinii na tego typu portalach są od osób, które zostały zwolnione z jakiegoś powodu. Tzw zemsta może mieć formę jedynie niepochlebnej opinii na jakimś portalu !

gosc

Prawda zawsze leży po środku , lecz po co pisac opinie negatywną.Każdy kto chce spróbowac innej pracy niech ,to zrobi a czas pokże ile wytrzyma. Firma i osoby w niej są b.sympatyczne i godne zaufania .Polecam Firmę Estetica i trzymam za wszystkich kciuki .

Zostaw opinię o Estetica Group - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estetica Group