Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa16.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Hydraulik

Obowiązki

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • montaż i uruchamianie pomp ciepła w obiektach klientów
  • prace hydrauliczne
  • prace elektryczne
  • przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • hydraulika jest Twoja pasją
  • masz doświadczenie w montażu pomp ciepła i klimatyzacji
  • nie boisz się wyzwań
  • branża fotowoltaiki nie jest Ci obca – dodatkowy atut!
  • posiadasz uprawnienia SEP E i D do 1kV – mile widziane
  • posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane
  • sumiennie wykonujesz swoje obowiązki
  • lubisz pracę zespołową
  • jesteś osobą zdeterminowaną do działania

Oferujemy

U nas:

  • będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej
  • rozwiniesz swoją karierę
  • obejmiesz samodzielne stanowisko
  • otrzymasz umowę o pracę
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie techniczne
  • szkolenie trenera instalacyjnego w terenie