Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Hydraulik

Obowiązki

Pracując na tym stanowisku, będziesz odpowiadać za:

  • Konserwację i naprawę instalacji hydraulicznych, sanitarnych, grzewczych w budynkach domów studenckich
  • Okresowe przeglądy instalacji i wyposażenia
  • Bieżące usuwanie usterek i awarii urządzeń instalacji sanitarnej, hydraulicznej
  • Pomoc w innych pracach brygady konserwatorskiej

Wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze, mile widziane kierunkowe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  • Dobrą organizację pracy, samodzielność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i rzetelność
  • Sumienność i terminowość

Oferujemy

Decydując się na pracę z nami zyskasz:

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Dodatkową opiekę lekarską
  • Paczki na święta dla dzieci