HANDLOWIEC (m / k) w branży okiennej (102)

Oleśnica
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa, sprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Poszukujemy osoby na stanowisko: HANDLOWIEC (m/k) w branży okiennej | Miejsce pracy: Syców, dolnośląskie

Oferta

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca na pełen etat
  • możliwość startu od zaraz
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

Obowiązki

  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy
  • odpowiedzi na zapytania ofertowe, negocjacje, ustalenie szczegółowych warunków współpracy, nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy
  • profesjonalna i terminowa obsługa bieżących oraz nowych projektów

Wymagania

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • znajomość branży stolarki okiennej
  • (mile widziana) znajomość języka niemieckiego/angielskiego