Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Graphic Designer

Obowiązki

Obowiązki:

  • Projektowanie nowych rozwiązań na stronę, w systemie transakcyjnym i aplikacji mobilnej
  • Współpraca w tworzeniu kampanii marketingowych od strony graficznej
  • Ścisła współpraca z działem IT przy wdrażaniu rozwiązań
  • Testowanie wprowadzonych zmian oraz wprowadzanie usprawnień
  • Dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami, trendami i wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu serwisów, stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • Doskonała znajomość Photoshopa i Illustratora
  • Zmysł estetyczny i artystyczny
  • Pixel Perfect Design
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
  • Udział w rozwojowych projektach i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Premie plus benefity
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole, otwartym na nieustanną wymianę wiedzy