Grafik / WEB & UX designer (projektowanie stron www)

Gliwice
Kontrakt B2B9 000-12 000 złnetto / mies.
Umowa o pracę7 000-10 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.03.2024
Oferta wygasa17.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby na stanowisko grafika komputerowego, do pracy przy tworzeniu projektów stron internetowych (strony wizerunkowe, portale, sklepy www),
  • Tworzenie designu stron www od podstaw w PSD. / Xd
  • Nanoszenie poprawek na przygotowanych wcześniej projektach graficznych
  • Tworzenie projektów graficznych podstawowych i dodatkowych elementów stron www
  • Tworzenie projektów logo
  • Tworzenie projektów banerów, wizytówek, ulotek oraz innych projektów graficznych
  • Raportowanie pracy na potrzeby dokumentacji dla Klienta

Nasze wymagania

  • Portfolio (!)
  • Umiejętność obsługi w stopniu minimum średniozaawansowanym: Photoshop / Xd & Illustrator
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania czasem pracy
  • Zespołowość
  • Komunikatywność
  • Nastawienie na zadowolenie Klienta
  • Dobra znajomość obsługi komputera / systemu operacyjnego Windows
  • Wysoka kultura osobista
  • Wiedza z zakresu UX i webdesignu
  • Znajomość technologii wykorzystywanych przy tworzeniu stron internetowych,

To oferujemy

  • Praca ma charakter tylko i wyłącznie stacjonarny w biurze w Gliwicach
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku od ponad 10 lat
  • Praca w towarzystwie młodych, kreatywnych i uzdolnionych osób
  • Praca przy ciekawych i nietypowych projektach
  • Tryb pracy siedem i pół godziny, bez weekendów, bez nadgodzin
  • Nielimitowany dostęp do napojów gazowanych, kawy z ekspresu czy herbaty
  • Luźna atmosfera w pracy
  • Premie, prowizje
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Firmowa biblioteka
Firmowa drużyna sportowa
Napoje
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1