Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik 3D

Obowiązki

Do twoich obowiązków będzie należało:

  • Opracowywanie koncepcji oraz projektowanie materiałów graficznych na potrzeby offline i online (foldery reklamowe, katalogi produktowe, strony internetowe, prezentacje marketingowe, ilustracje)
  • Tworzenie modeli 3D na podstawie zdjęć i plików referencyjnych
  • Tworzenie spójnych koncepcji kreatywnych na potrzeby promocji firmy i jej produktów

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • Biegłej obsługi pakietu Adobe: Illustrator, Photoshop, InDesign
  • Obsługi jednego z programów do projektowania 3D
  • Udokumentowanego doświadczenia w zakresie prac graficznych i w tworzeniu modeli 3D produktów popartego portfolio
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności zarządzania kilkoma projektami jednocześnie, terminowości, kreatywności

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne, inspirujące i niekorporacyjne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Fundusz socjalny