Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik 2D

Obowiązki

Zadania:

  • Tworzenie projektów graficznych 2D/3D permanentnych materiałów POS,
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowych projektów,
  • Bezpośrednią współpracę z KAM oraz innymi działami firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako grafik 2D i 3D
  • Umiejętność samodzielnego projektowania w następujących programach 3DS Max, Photoshop,V-Ray, Corel Draw,
  • Znajomość branży materiałów POS,
  • Zmysł artystyczny oraz techniczny,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Zdolność do organizacji oraz optymalizacji czasu pracy,
  • Zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Kontakt z najnowszymi technologiamim,
  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie