Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Grafik 2D

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie grafik do interfejsów graficznych dla oprogramowań,
  • Projektowanie grafik marketingowych,
  • Wykonywanie layoutów do stron internetowych,

Wymagania

Oczekiwania:

  • Dobra znajomość programów Photoshop i Illustrator,
  • Mile widziana podstawowa znajomość obsługi programów do obróbki grafiki 2D/3D (blender, 3ds Max),
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • Znajomość pakietu Office (głównie Excel i Word),

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie,
  • Możliwość nabycia wiedzy praktycznej,
  • Możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie