Główny Księgowy/Główna Księgowa

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Główny Księgowy/Główna Księgowa

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • tworzenie procedur księgowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie raportów ksiegowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • bieżący kontakt z klientami

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatowi:

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego
  • dobra znajomość pakietu MS Office – głównie Excel
  • umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny