Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko GEOLOG

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie zespołu projektowego przy opracowywaniu dokumentacji geotechnicznych, środowiskowych oraz z zakresu prawa wodnego przy projektach infrastrukturalnych i energetycznych m.in. metro, gazociągi, ropociągi, elektrownie, morskie farmy wiatrowe
  • Sporządzanie dokumentacji geotechnicznych
  • Analiza przydatności gruntów
  • Nadzór nad robotami geologicznymi

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: geologia inżynierska, hydrogeologia
  • Praktyczna znajomość akresu prawa geologicznego, wodnego i budowlanego
  • Co najmniej roczne doświadczenie w zakresie opracowywania dokumentacji geologicznych, geotechnicznych, środowiskowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ze znajomością słownictwa branżowego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony
  • Przyjazną atmosferę i aktywne wsparcie w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Jasny system premiowy