Galeria Riviera – praca dodatkowa, metkowanie odzieży

Gdynia
Oferta opublikowana01.03.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

SAVOIR Group Sp. z o.o. Szanowni Państwo, jesteśmy Firmą o ogólnopolskim zasięgu, świadczącą usługi merchandisingu, outsourcingu i promocji. Pracujemy na terenie dużych sieci handlowych oraz punktów sprzedaży detalicznej. Naszym sukcesem jest wieloletnia współpraca z największymi koncernami produkcyjno - handlowymi.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy dorywczej z możliwością dłuższej współpracy przy metkowaniu odzieży na wewnętrznym magazynie lub sali sprzedaży jednego z znanych salonów odzieżowych.

Miejsce pracy: Galeria Riviera, ul. Kazimierza Górskiego 2, Gdynia.

Praca w: PONIEDZIAŁKI oraz PIĄTKI, w godzinach od 06:00 do 08:00.

Oferujemy:
• umowę zlecenie,
• stawkę 27,70 zł brutto/h,
• możliwość udziału w dodatkowych dostawach,
• obsługę kadrową w formie online.

Zadania:
• przygotowanie ubrań do sprzedaży,
• rozpakowanie dostawy,
• przyklejenie polskiej ceny na metkach,
• poukładanie lub rozwieszenie ubrań według kategorii.

Wymagania:
• pełnoletność,
• chęci do pracy,
• status ucznia lub studenta będzie dodatkowym atutem.

Oferta aktualna od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z pośrednictwem serwisu Lento.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przez mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r. poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy (-a) dobrowolności udostępniania moich danych osobowych i że zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1