Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fryzjer

Obowiązki

Osoba, która obejmie to stanowisko zajmie się:

- obsługą klienta zgodnie z wytycznymi standardami przez firmę,

- strzyżeniem (zarówno damskim, jak i męskim),

- koloryzacją włosów (koloryzacja całościowa, baleyage, flambayage, sombre, itp.),

- wykonywaniem zabiegów pielęgnacyjnych włosów,

- budowaniem długofalowych relacji z klientami.

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydata:

- doświadczenie na samodzielnym stanowisku fryzjera - minimum rok (warunek konieczny),

- kreatywność i samodzielność,

- rzetelność i dobra organizacja pracy,

- chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

- poczucie estetyki i dbałości o detale.

Oferujemy

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

- stabilne zatrudninie,

- elastyczny czas pracy,

- rozbudowany system szkoleń,

- pracę na produktach wysokiej jakości,

- atrakcyjne wynagrodzenie.