Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Frezer

Obowiązki

Zakres obowiązków w tej pracy:

  • Praca na maszynach do frezowania
  • Konserwacja maszyn i narzędzi
  • Sprawdzanie wymiarów i kształtów obrabianych materiałów
  • Posługiwanie się rysunkiem technicznym
  • Kontrola jakościowa efektów pracy maszyn

Wymagania

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Zdolność czytania rysunków technicznych
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowość do pracy
  • Znajomość obsługi frezarek i narzędzi pomiarowych

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przygotowanie do pracy na stanowisku
  • Atrakcyjna stawka
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Doświadczenie w pracy w profesjonalnej firmie