Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fotograf

Obowiązki

Jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie?

  • Fotografowanie produktów w warunkach studyjnych
  • Realizacja kreatywnych zewnętrznych sesji fotograficznych
  • Współtworzenie koncepcji sesji kreatywnych
  • Raportowanie
  • Współpraca z innymi fotografami, asystentami i grafikami

Wymagania

Jakich osób poszukujemy?

  • Z praktyczną znajomością zasad pracy ze światłem błyskowym
  • Gotowych do fotografowania w oparciu o przyjęte standardy i wytyczne
  • Z umiejętnością kreatywnego przeprowadzenia sesji fotograficznych
  • Posiadających znajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny
  • Posiadającyh doświadczenie w fotografii produktowej i reklamowej poparte portfolio
  • Zorganizowanych, z umiejętnocią pracy pod presją czasu, zorientowanych na cel

Oferujemy

W ramach współpracy zapewnimy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia podnoszące kwalifiakcje zawodowe
  • stabilna umowe o prace
  • premie i nagrody roczne