Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fotograf

Obowiązki

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Postprodukcja zdjęć produktowych;
  • Ujednolicanie wyglądu produktów zgodnie z wypracowanymi standardami;
  • Stały monitoring prezentacji kategorii produktowych;
  • Praca z systemem zarządzania treścią.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości Adobe Photoshop;
  • Poczucia estetyki;
  • Sumienności, dbałości o szczegóły;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym
  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków