Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fotograf

Obowiązki

Zadania:

  • przygotowanie produktów do zdjęć;
  • wykonywanie zdjęć produktowych (packshot);
  • obróbka graficzna - korekty koloru, formowanie, szparowanie (wycinanie z tła);
  • wykonywanie zdjęć produktów na modelu/modelce (lookbook);
  • finalizacja i eksport zdjęć do druku i publikacji w internecie.

Wymagania

Wymagania:

  • znajomość tematyki fotografii produktowej, poparta doświadczeniem;
  • dobra znajomość programów graficznych z pakietu Adobe: Photoshop, Lightroom (InDesign, Illustrator);
  • znajomość bieżących trendów (moda, design);
  • umiejętności stylizacyjne (dobór elementów garderoby, stylizacja na modelu lub modelce);

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole;
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń, interesujące wyzwania przy realizacji działań reklamowych i marketingowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę na podstawie umowy o pracę.