Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Fotograf

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • obróbka graficzna i edycja zdjęć produktowych,
  • zapewnienie wsparcia w fotografii przy sesjach zdjęciowych / wykonywanie zdjęć produktów
  • projektowanie materiałów wizerunkowych oraz filmów video
  • samodzielne przygotowanie grafik oraz inspiracji na potrzeby social media, e-commerce
  • analiza rynku konkurencji na potrzeby grafiki oraz obróbki zdjęć
  • wstawianie produktów do sklepu internetowego
  • terminowej realizacji projektów

Wymagania

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu adobe (photoshop, lightroom)
  • kompetencje z zakresu projektowania graficznego na poziomie zaawansowanym,
  • doskonała znajomość tworzenia i edycji presetów/filtrów do zdjęć w wersji mobilnej i komputerowej
  • znajomość aktualnych trendów z prezentacji produktów oraz obróbki zdjęć z obszaru fashion/e-commerce
  • wysokie poczucie estetyki, przykładanie uwagi do detali
  • kreatywność, pomysłowość, inwencja twórcza

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • samodzielne stanowisko
  • pełny wymiar godzin
  • rabaty pracownicze na wszystkie produkty firmy
  • wygodne i inspirujące miejsce pracy w przyjaznej atmosferze w młodym zespole