FIŃSKI - praca za granicą

Wrocław
Oferta opublikowana02.04.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

Dla naszego Klienta w Bułgarii szukamy kandydatów z językami:  duńskim, holenderskim, norweskim, niemieckim, fińskim

Wymagany komunikatywny angielski min B1

Praca w biurze ( w trybie hybrydowym lub zdalnym na terenie Bułgarii)

Możliwość praca zdalnej - ale tylko na ternie Bułgarii - więc wymagana jest relokacja

Pakiet relokacyjny :

1500 zł na start

30 dni noclegu w hotelu obok biura w ramach umowy - bezpłatnie

zwrot za kosztu przylotu na podstawie biletu lub paragonu

Obowiązki

Praca jako Customer Service - Helpdesk - Back Office

Praca przede wszystkim na chatbox z Klientami plus kontakt telefoniczny

To nie sprzedaż,ale jest to praca z działem obsługi Klienta w celu weryfikacji otrzymanych pytań, reklamacji, dokumentów

Wymagania

Znajomość języków obcych :

duński, holenderski, norweski, niemiecki lub fiński na poziomie min B2

Znajomość angielskiego min B1

Oferujemy

umowe o pracę

umowę na min 1 rok

pakiet relokacyjny

pomoc przy zakwaterowaniu

ubezpieczenie

Zapraszamy do aplikowania