GoWork.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi pośrednictwa pracy, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Fakturzysta/ka
Warszawa

Obowiązki:

  • rejestrowanie i weryfikacja faktur pod względem rachunkowym
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego firmy
  • kontrola obiegu dokumentacji handlowej
  • wsparcie przy wdrażaniu systemu obiegu dokumentów i kontroli kosztów

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość przepisów rachunkowości polskiej oraz sprawozdawczości finansowej (mile widziana)
  • znajomość Ms Office (Word, Excel)
  • dyspozycyjność oraz dobra organizacja pracy
  • dokładność i systematyczność
  • pogodne usposobienie

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjną lokalizację
  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • pracę w zespole przyjaznych osób
  • pyszną kawę :)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Ania

Właśnie wróciłam z Niemiec. Pracowałam jako opiekunka osób starszych. Jestem zadowolona ze współpracy Polecam wszystkim.

Piotr

Mam dobre wspomnienia ze współpracy z firmą. Zawsze może wydarzyć się coś nieprzewidzianego ale tak po prostu bywa!!

Patryk

Niestety mimo ogromnych chęci, strasznie zwiodłem się na tej firmie. Kurs graficzny zaplanowany na koniec września do dnia dzisiejszego się nie odbył, przekładany z powodu braku chętnych (co w chwili obecnej wcale mnie nie dziwi). Nikt nie raczył oczywiście poinformować mnie o tym, że kurs zostaje przełożony, sam musiałem pisać i dopytywać czy się odbędzie. Oczywiście do dnia dzisiejszego nie ma żadnej reakcji ze strony firmy. Mam nadzieję, że odzyskam kwotę wpłaconą jako zaliczkę. NIE POLECAM!! Niestety strata czasu i nerwów.