Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżamarketing / reklama / pr

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Event Manager

Obowiązki

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i współorganizacja eventów dla klientów biznesowych
  • Projektowanie komunikacji marketingowej oraz materiałów reklamowych online i offline
  • Współpraca z agencjami reklamowymi w szczególności eventowymi i innymi dostawcami usług marketingowych
  • Nadzór kreatywny i jakościowy nad realizowanymi wydarzeniami
  • Zarządzanie budżetem projektowym
  • Identyfikowanie potrzeb klientów danej grupy produktów oraz dostosowywanie działań do aktualnych trendów

Wymagania

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min.1 rok
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Zdolność samodzielnego uczenia się i rozwijania swoich kompetencji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Gotowość do uczestnictwa w wyjazdach służbowych/delegacjach
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność słuchania, kreatywność, kultura osobista)
  • Inicjatywa, kreatywność i samodzielności w działaniu

Oferujemy

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Opiekę medyczną
  • System kafeteryjny - bony do sklepów, karta sportowa