Elektryk utrzymania ruchu

Katowice
Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektryk utrzymania ruchu

Obowiązki

Obowiązki:

  • Dbanie o ciągłość pracy maszyn i urządzeń
  • Diagnostyka przyczyn awarii i usterek maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prac
  • Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń
  • Naprawa i konserwacja maszyn i urządzeń

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP
  • Gotowość do pracy od zaraz
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Okres wdrożeniowy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów