Elektryk/Elektromonter - praca od zaraz

Kraków
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

Tincors to profesjonalna i nowoczesna firma zajmująca się montażem maszyn na terenie całej Europy. Naszą specjalnością są kompleksowe realizacje, które obejmują demontaż, transport, rozładunek i montaż w nowej lokalizacji.
Poszukujemy osób z całej Polski na stanowisko Elektryk / Elektromonter do realizacji projektów w branży przemysłowej.

Jeśli chcesz w praktyce uczyć się pracy w branży przemysłowej to wyślij swoje CV. Zapewniamy szkolenia i rozwój w najprężniej rozwijającej się branży w Europie.

Obowiązki

  • prace demontażowe,
  • rozłączanie / podłączanie elektryczne maszyn i szaf sterowniczych,
  • montaż koryt kablowych,
  • wyszukiwanie i eliminowanie różnych nieprawidłowości,
  • sporadyczna praca na wysokości pow. 3 metrów

Wymagania

  • chęci do pracy w delegacjach,
  • aktualnych uprawnień SEP G1,
  • wcześniejszego doświadczenia,
  • mile widziane doświadczenie w montażu i demontażu maszyn,
  • kreatywności do wymyślania nowych rozwiązań,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane aktualne uprawnienia UDT na wózki widłowe lub podnośniki koszowe

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • długoterminową współpracę, stałość zleceń,
  • zatrudnienie od zaraz,
  • pracę w międzynarodowych projektach,
  • przy dłuższej współpracy możliwość dofinansowania szkoleń branżowych,
  • zapewniamy zakwaterowanie i transport w przypadku wyjazdów