Specjalista AKPiA

Płock
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa01.07.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty elektryka AKPiA.

Miejsce pracy: Płock

Otrzymasz od nas:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość długofalowej współpracy,
• wynagrodzenie wypłacane terminowo do 10 dnia każdego miesiąca (za miesiąc poprzedni),
• zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz,
• prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU,
• szkolenia podnoszące kwalifikacje,
• nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
• stałą opiekę koordynatora,

Twój zakres obowiązków:
• montaż aparatury kontrolno-pomiarowej,
• kalibracja przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury),
• uruchamianie i modernizacja instalacji elektrycznych,
• montaż i łączenie szaf sterowniczych przemysłowych,
• obsługa komunikatorów i kalibratorów przemysłowych,
• czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie,

Aplikuj, jeśli posiadasz:
• wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
• biegłą znajomość procesów i metod postępowania w zakresie automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej,
• uprawnienia SEP E,
• doświadczenie w zakresie montażu i łączenia szaf sterowniczych,
• doświadczenie w uruchamianiu oraz modernizacji instalacji,
• komunikatywną znajomość języka angielskiego,
• dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1