Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektryk

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • opracowanie dokumentacji elektrycznej pojazdów w zakresie specjalnych życzeń klienta w obszarze elektryki i elektroniki
  • projektowanie wiązek elektrycznych
  • analiza i rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • współpracy z innymi działami, serwisem, dostawcami i klientami

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego z zakresu elektryki lub elektroniki
  • dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego do wykorzystania w codziennej pracy - min. poziom B2
  • umiejętności tworzenia i czytania dokumentacji elektrycznej
  • bardzo dobrej obsługi komputera - pożądane znajomość programów z pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programów typu AutoCad
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • sumienności i umiejętności analitycznego myślenia
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • orientacji na klienta

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole