Elektromonter - Elektryk

Wejherowo
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • HammerJobs Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się Kontrolą Jakości oraz ReWork (naprawą komponentów) dla przemysłu. Wspieramy również procesy produkcyjne. Współpracujemy z największymi firmami motoryzacyjnymi w Europie. Jakość jest u Nas na pierwszym miejscu.

Obowiązki

  • Montaż mechaniczny rozdzielnic i skrzynek elektrycznych w oparciu o dokumentację techniczną: Prefabrykacja obudów
  • Montaż urządzeń i szyn miedzianych oraz materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami elektrycznymi i rysunkami gabarytowymi
  • Wykonywanie oznaczeń na urządzenia, przewody i listwy zaciskowe
  • Wykonywanie połączeń wysoko prądowych (kable o dużych przekrojach)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
  • Doświadczenie w produkcji szaf elektrycznych mile widziane
  • Zdolności manualne i umiejętności posługiwania się narzędziami
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na poziomie 4 300 - 6 300 zł brutto miesięcznie
  • Dodatek za prace w nocy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Umowę na okres próbny następnie umowę terminową. Docelowo umowę bezterminową