Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Firma produkcyjna zatrudni na stanowisko elektromontera

Elektromonter

Września
02

Obowiązki

Montaż urządzeń elektrycznych produkowanych w firmie.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

Stabilną pracę w firmie produkcyjnej.

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pomocą maila, z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)."

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji na adres emailowy.