Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.

Aktualność
Witamy na oficjalnym profilu firmy Serwis-tech , znajdziecie państwo tutaj  informacje o firmie, jej produktach i nowościach z branży malowania przemysłowego. Od lat zajmujemy się produkcją urządzeń  i doborem  technologii  nakładania powłok. Produkowane urządzenia są opracowywane i projektowane w naszej firmie. Współpracujemy z  kadrą wykwalifikowanych pracowników z dziedziny obróbki metali , automatyki przemysłowej  a także projektowaniem  urządzeń w technologii 3D. Serdecznie witamy naszych przyszłych pracowników , postaramy się  udzielać na bieżąco informacje o naszej firmie i zatrudnieniu.
Paweł
Klient

Współpracuję z firmą SERWIS TECH od ponad 10 lat. Przez te lata zakupiłem wiele urządzeń z których jestem bardzo zadowolony. Sprzęt odznacza się wysoką jakością i bezawaryjnością. Zawsze mogłem liczyć na wsparcie techniczne i doradztwo ze strony właścicieli. Polecam

Krzysztof

WYPŁATA NA CZAS PIENIADZE OK PROCOWAĆ TRZEBA JAK WSZĘDZIE ATMOSFERA TEŻ W PORZĄDKU

metal
Klient

Moja firma współpracuje z Serwis-tech od lat. Użytkujemy ich urządzenia w naszym dziale powłok. Co do jakości urządzeń złego słowa nie napisze. Pracują u nas po trzy zmiany. Z serwisem urządzeń dogadujemy się dobrze. Nie każda firma daje 3 letni okres gwarancji. Zdecydowanie polecam.

Zorientowany

Nie obowiązuje. W części biurowej raczej swobodna atmosfera

Paweł

Ale Nowy wpis
@Paweł

Wysoka jakość? :( żarty na niskim poziomie.

Rafał Nowy wpis
@Ale

Czemu się nie zgadzasz? Tak słabo jest z jakością? ;(

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Kierownik Zespołu do pracy w Września. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Jakie godziny pracy obowiązują w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.?

6-14 produkcja 7-15 biuro

Ppp Nowy wpis

Od 7 do 15

Klient

Świetna firma ! Bardzo profesjonalna obsługa, polecam w 100% !!!

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Krzysztof

metal

Makson
Klient

Produkty tej firmy nie nadają się do eksploatacji !!!. Szczerze współczuje firmie która kupi od tych partaczy jakikolwiek produkt. Zagrażają życiu obsługujących. Nie wiem kto dopuszcza takie buble na rynek, ale to musi być ustawione, ponieważ produkt zagrażający życiu i zdrowiu nie może być dopuszczony do eksploatacji. ZA ŻADNE SKARBY NIE KUPUJCIE TEGO SZAJSU.

Bar
@Makson

POTWIERDZAM!

@Makson

Makson twoja opinia jest dla nas krzywdząca. Nasza firma co roku około 37% swoich liii technologicznych sprzedaje dla stałych klientów. Oznacza to że niektórzy klienci posiadają już kilka naszych linii. Jeżeli jesteś użytkownikiem naszych urządzeń i masz prawo wypowiedzi w temacie eksploatacji proszę skontaktuj się z naszym działem serwisu lub sprzedaży w celu wyjaśnienia sprawy. Czekamy zatem na kontakt. Zespół Serwis-tech

@Bar

BAR twoja opinia jest dla nas krzywdząca. Nasza firma co roku około 37% swoich liii technologicznych sprzedaje dla stałych klientów. Oznacza to że niektórzy klienci posiadają już kilka naszych linii. Jeżeli jesteś użytkownikiem naszych urządzeń i masz prawo wypowiedzi w temacie eksploatacji proszę skontaktuj się z naszym działem serwisu lub sprzedaży w celu wyjaśnienia sprawy. Czekamy zatem na kontakt. Zespół Serwis-tech

Aktualność

Jak długo czekaliście na odzew z Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.? Oddzwaniają zawsze?

Jaka jest kultura pracy w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.? Obowiązuje typowy dress code?

Zorientowany

Nie obowiązuje. W części biurowej raczej swobodna atmosfera

olo
@Pytanie

Kultura na poziomie szefostwa tzn. brak!

Czy Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j. zatrudnia studentów?

@Pytanie

Powiem tak : nikt normalny i choć trochę inteligentny nie wytrzyma tam nawet jednego dnia!

patriota lokalny

Czy ta pseudo firma jeszcze istnieje ?

@patriota lokalny

Słyszałem,że już ledwo ciągną.

Czy Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

@Pytanie

Nie narzuca nikt terminów , jeżeli jest potrzeba szef prosi o wykorzystanie paru dni.

Xxx
@gość

Nie narzuca? Śmiech na sali. Większość dni urlopowych jest przez nich narzucana, ale to ty masz wypisać kartkę urlopową, oczywiście pod presją, żeby później mogli umyć rączki...

gość

Nie ma jak walka z wirusem w Serwis Tech, tzn.brak jakichkolwiek płynów dezynfekcyjnych, odległość między pracownikami ok. 0,5m. Rewelacja i gratulacje dla kierownictwa!!!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.?

@Pytanie

Wszystkie tzw. narzędzia pracy w serwis tech zagrażają życiu i zdrowiu pracowników!

Dorota
@gość

Takiej słabej jakości są? Serwis-Tech trzyma stare maszyny? Czy czemu twierdzisz, że zagrażają życiu?

@Dorota

Wystarczy wejść na tzw halę produkcyjną ( przypomina to bardziej złomowisko), i wszelkie pytania są zbędne. Zapraszam !

Igi

@Nikt to soboty tu są niepłatne????

@Igi

Nie wiem jak teraz, ale nie płacili 50, ani 100 za nadgodziny, a premia była zależna od tego czy ktoś właśnie pracował nadgodziny

Nick

Nie płacą należycie nadgodzin, nie wspominając o sobotach!

normalny

Boże broń przed tą firmą ! Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie. Nikt inteligentny nie wytrzyma tam 5 minut. Chyba opinia jest zrozumiała!?

Ile jest zmian w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.?

gutek
@Pytanie

niby jedna, ale pracujesz tak długo jak zażyczy sobie kierownictwo. (usunięte przez administratora)

Dorota
@gutek

Rozumiem, że jesteś z tego powodu rozżalony, ale mimo wszystko - na forum zawsze warto jest zachować spokój. Powiedziałeś, iż w Serwis-Tech pracuje się tak długo, jak wymaga tego Kierownictwo. A ile to - w przybliżeniu - wychodzi godzin?

gutek
@Dorota

10 i więcej, ale najlepsze że za friko!

Mądrala

@patriota lokalny Przesadziłeś z taką krytyką, firma jest spoko!

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j. - Września

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.?

Liczba opinii klientów firmy Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j., to 4, z czego 3 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Serwis-Tech Musielak Koprucki sp.j.