Elektromechanik Samochodowy

Zawiercie
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Elektromechanik Samochodowy

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta,
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie z technologią producenta,
  • Wykonywanie montażu akcesoriów i wyposażenia dodatkowego.
  • Organizacja pracy oraz raportowanie

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektromechanik samochodowy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność związana z pracą zmianową,
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i pracę własną,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w ramach przejrzystego systemu premiowego,
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy,
  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne i szkolenia importerskie z zakresu napraw pojazdów marki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie motoryzacyjnej o stabilnej pozycji na rynku.