Elektromechanik / Automatyk

Chojnice
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa14.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Praca odbywać się będzie w Przetwórni Mięsa w Chojnicach przy ul. Derdowskiego.

Obowiązki

  • naprawa i bieżące usuwanie usterek w maszynach produkcyjnych,
  • dokonywanie przeglądów instalacji zasilających,
  • realizowanie zadań związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie.

Szukamy osób, które:

  • posiadają doświadczenie i umiejętności w pracy na podobnym stanowisku,
  • posiadają książeczkę do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • są gotowe do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne od posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
  • darmowe wyżywienie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do wczasów,
  • darmowy basen,
  • dofinansowanie do karnetów MKS Chojniczanka.

Benefity

Karty na posiłki
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

  • praca przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek) + dyżury w weekendy, praca w systemie 2-zmianowym