Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżamedia / sztuka / rozrywka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Dziennikarz

Obowiązki

Do podstawowych obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

- tworzenie materiałów prasowych na potrzeby serwisu,

- dostarczanie aktualnych informacji z regionu,

- redagowanie, adiustacja tekstów, współpraca z grafikiem i fotografem,

- promowanie tekstów w social media,

- odpowiedzialność za całość procesu wydawniczego.

Wymagania

Od idealnego kandydata na to stanowisko wymagamy:

- wykształcenia wyżeszego (dziennikarstwo, komunikacja społeczna, marketing lub pokrewne),

- doświadczenia na analogicznym stanowisku,

- otwartości, zaangażowania i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

- znajomości narzędzi przydatnych w tworzeniu treści na potrzeby interenetu (mile widziane),

-  orientacji na osiąganie stawianych celów.

Oferujemy

Wybranej osobie pracodawca oferuje:

- możliwość rozwoju zawodowego, awansu,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w ambitnym, przyjaznym zespole,

- możliwość udziału w wyjazdach, kursach i szkoleniach,

- pracę częściowo zdalną (wedle uznania).