Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Drukarz

Obowiązki

Codziennie obowiązki na tym stanowisku:

  • Zapewnienie wysokiej jakości druku
  • Realizowanie wyznaczonych celów
  • Kontrolowanie pracy maszyn do druku
  • Raportowanie wyników pracy do przełożonego
  • Obsługa plotera i innych urządzeń

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość specyfiki maszyn drukujących
  • Minimum pół roku doświadczenia w pracy drukarza
  • Sumienność
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Możliwość otrzymania umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Profesjonalny onboarding
  • Wynagrodzenie od 4500 zł, zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Pozytywna atmosfera