Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Drukarz

Obowiązki

Obowiązki:

  • Osiąganie celów w terminie
  • Obsługiwanie sprzętu drukarskiego
  • Kontrolowanie procesów drukowania i zgłaszanie problemów
  • Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych
  • Wykonywanie czynności przygotowawczych do druku

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych technik drukowania
  • Chęć uczenia się
  • Dyspozycyjność
  • Wykształcenie na kierunkach związanych z poligrafią lub ukończenie kursów specjalistycznych - mile widziane
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Praca z nowoczesnymi maszynami drukującymi
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku
  • Atrakcyjna stawka
  • Szkolenia pracownicze