Doświadczony drukarz fleksograficzny Amersfoort. Stabilna i długoterminowa praca w Holandii

Amersfoort
Oferta opublikowana24.03.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Miejsce pracy: Amersfoort (Holandia)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Doświadczony drukarz fleksograficzny Amersfoort. Stabilna i długoterminowa praca w Holandii. Pełnym wymiar godzin. Na początek zatrudnienie tymczasowe, z możliwością stałej współpracy. Praca odbywa się w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku 38 godzin tygodniowo. (06:00-14:00-22:00).

Wymagania:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe jako drukarz fleksograficzny, minimum rok
  • Posiadasz znajomość oprogramowania maszyn drukarskich
  • Posiadasz umiejętność samodzielnego ustawiania maszyny i przygotowania procesu produkcji (rolki, cylindry)
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  • Jesteś odpowiedzialny, dokładny i zdyscyplinowany
  • Jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Posiadasz czynne prawo jazdy
  • Posiadanie własnego samochodu będzie na plus

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie  +/- €2470 - €2600 netto miesięcznie przy 38 godzinach
  • Wynagrodzenie +/- €570 - €600 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
  • Wynagrodzenie from €15,84 brutto za godzinę + 35% dodatku zmianowego (=€21,38)
  • Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży za dojazd
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1