Oferta opublikowana14.03.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Branżaedukacja / szkolenia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca Zawodowy

Obowiązki

Czym się zajmiesz:

- systematycznym diagnozowaniem potrzeb uczniów w zakresie doradztwa zawodowego, predyspozycji itp.,

- gromadzeniem i udostępnianiem informacji o kierunkach dalszego kształcenia, szkolenia, innych formach zdobywania kompetencji,

- udzialaniem indywidualnych porad edukacyjnych i zawodowych uczniom i rodzicom,

- prowadzeniem grupowych zajęć aktywizujących w zakresie planowania kariery,

- współpracą z radą pedagogiczną i dyrekcją szkoły.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- wykształcenia magisterskiego lub studiów podyplomowych - doradztwo zawodowe,

- odbytych szkoleń w tej dziedzinie,

- doświadczenia w pracy doradcy zawodowego,

- umiejętności pedagogicznych, zacięcia edukacyjnego i chęci pomagania uczniom w wytyczeniu ścieżki rozwoju kariery,

- zdolności do pracy zespołowej, łatwości współpracy z pracodawcami, instytucjami rynku pracy, itp.

Oferujemy

Co oferujemy:

- stałe zatrudnienie,

- stabilne wynagrodzenie,

- fundusz świadczeń socjalnych.