Doradca klient - praca w terenie

Kraków
Kontrakt B2B20 000 złnetto / mies.
Umowa zlecenie, Inny20 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b, inny
Wymiar etatupełny etat, część etatu, dodatkowa
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Jeżeli jesteś osobą, która chce proponować rozwiązania optymalizujące koszty ciepła, chłodu, energii elektrycznej czy powietrza to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Szukamy zarówno pojedynczych osób jak i gotowych zespołów doradczych. Chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń do nas: +48 884710044
Numer referencyjny:KMP001

Obowiązki

  • Odbywanie umówionych spotkań
  • Systematyczność
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność

Wymagania

  • Zależy nam na osobach, które Odnawialne Źródła Energi postrzegają bardzo szeroko, a nie skupiają się wyłącznie na fotowoltaice i pompach ciepła.
  • Żyjesz sprzedażą i potrafisz poprzez badanie potrzeb znaleźć rozwiązanie, które da klientom nie tylko oszczędności ale także dotacje?
  • Swobodnie poruszasz się wśród klientów w sektorze B2B i B2C?
  • Masz kontakty z firmami, które zajmują się wykonywaniem instalacji ?
  • Zdajesz sobie sprawę, że na jeden sukces składa się cała masa porażek, ale nie zniechęcasz się ?
  • Jesteś otwarty na nowinki techniczne, które mieszczą się w granicy Odnawialnych Źródeł Energii?
  • Jesteś kreatywny i potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji?
  • Odbywanie spotkani D2D

Oferujemy

  • Umówione spotkania – min. 2 dziennie.
  • Narzędzia: telefon lub kartę SIM, samochód służbowy (z możliwością używania do jazd prywatnych) lub dodatek za jazdę autem prywatnym, karta paliwowa
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Po 3 miesiącach: prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Wysokie zarobki
  • Możliwość pracy „dorywczej”

Dodatkowe informacje

  • Damy Ci wszystko, czego będziesz potrzebować i stworzymy komfortowe warunki pracy, lecz najpierw damy Ci przestrzeń do udowodnienia, że należy w Ciebie inwestować.
  • Zadzwoń, umówmy się na rekrutację zdalną! 884710044