Doradca ds. Kluczowego Klienta Biznesowego

Katowice
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca ds. Kluczowego Klienta Biznesowego

Obowiązki

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

- budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

- aktywna sprzedaż usług biznesowych

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

- wykonywanie czynności administracyjnych

- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Jeśli masz już doświadczenie w tym zakresie, jesteś komunikatywny, szybko się uczysz i umiesz obsługiwać komputer, masz szanse się u nas sprawdzić. Szukamy samodzielnych, zaangażowanych osób, które potrafią pracować pod presją czasu. Prawo jazdy i znajomość języków obcych jest mile widziana.

Oferujemy

Oferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników oraz unormowane godziny pracy. Możesz skorzystać z licznych szkoleń podnoszących kwalifikacje. Masz również dostęp do karty sportowej czy ubezpieczenia na życie. Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze, mogąc liczyć na wsparcie koordynatora.