Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca ds. klienta

Obowiązki

  • profesjonalna obsługa klientów,
  • pełna znajomość oferty naszych usług,
  • znajomość obsługi komputera,
  • min. średnie wykształcenie,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • dostosowanie się do standardów firmy,
  • gotowość do "pracy w terenie".

Oferujemy

  • umowa o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne premie,
  • dofinansowania do szkoleń zewnętrznych,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • pakiety sportowe i medyczne,
  • ubezpieczenie grupowe.