Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Doradca biznesowy ds. OZE i paliw stałych

ikona Dodano: 13.06.2022

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • Realizacja umówionych spotkań w sektorze B2B oraz B2C
  • Sprzedaż produktów OZE – (pompy ciepła, magazyny energii, instalacje fotowoltaiczne, ładowarki do samochodów)
  • Sprzedaż paliw stałych do obsługiwanych sieci handlowych
  • Doradztwo techniczne i przygotowywanie indywidualnych ofert
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Nadzorowanie przebiegu procesu obsługi zamówień klientów
  • Budowa pozytywnego wizerunku firmy oraz budowanie relacji długoterminowych
  • Analiza rynku, konkurencji oraz możliwości pozyskania lokalnych dotacji dla Klientów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży terenowej
  • Zrozumienie zagadnień technicznych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji i dobierania najlepszych rozwiązań dla
  • Klientów rozwijając ich potrzeby zakupowe
  • Organizacja i planowanie pracy własnej z użyciem narzędzi dostarczanych przez firmę
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Mile widziane udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Idea work-life balance
  • Realne cele sprzedażowe
  • Uczciwy system prowizyjny
  • Wsparcie zespołów backoffice w codziennej pracy
  • Dopłata do pakietu świadczeń zdrowotnych
  • Narzędzia do pracy w postaci – Samochodu, IPada (z aplikacjami ułatwiającymi sprzedaż), telefonu i drukarki
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia wprowadzające
  • Domowa niekorporacyjna atmosfer

O nas

Synergio S.A. to nie tylko:

• Ugruntowana sytuacja na rynku paliw stałych

• Instalacje fotowoltaiczne na terenie całego kraju

• Własne ekipy montażowe

• Profesjonalne wsparcie serwisowe

• Wysokie ubezpieczenie OC dające bezpieczeństwo naszym klientom

• Najlepsze komponenty na rynku

• Klienci przeprowadzani przez cały procesy instalacji fotowoltaicznej lub pomp ciepła

• Prawie 200.000 zasadzonych drzew w samym 2020 roku

Synergio S.A. to przede wszystkim ludzie.

Przez lata zbudowaliśmy profesjonalny zespół ekspertów, doradców i specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy, wykształceniu, doświadczeniu oraz niezbędnym uprawnieniom pozostają do pełnej dyspozycji naszych klientów.

Klauzula informacyjna więcej
Doradca biznesowy ds. OZE i paliw stałych
ikonaWarszawa
Synergio S.A.