Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Doradca bankowy

Obowiązki

Główny zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów oraz produktów bankowych
  • realizacja ustalonych planów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie klientów w placówce bankowej oraz poza jej terenem
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży
  • udział w projektach optymalizacji aktywnej sprzedaży

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego lub w trakcie studiów kierunkowych
  • obsługi komputera i pakietu MS Office na poziomie dobrym
  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych i bankowych oraz znajomość lokalnego rynku usług
  • dyspozycyjności
  • zdilności interpersonalnych i komunikacyjnych

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • pensję i dodatkowo premię uznaniową
  • praca w prestiżowej firmie
  • stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój
  • dodatki socjalne